KONST / Litografier / Färglitografi 14632099
nr 1463 2099
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 26/60, daterad 1972. Färglitografi, bildmått: 83x62cm, yttermått inklusive ram: 103x73cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:52:54
4/4 08:58:31
100 kr
25/4 17:35:28
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin